| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G156HAB02.4 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LCD paneel G156HAB02.4 1920*1080 15,6 DUIMlcd Aanrakingscomité Vertoning
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| HET SCHERM G156HAB02.4 VAN AUO LCD | |
| fabrikant | AUO |
| ModelName | G156HAB02.4 |
| het schermgrootte | 15,6 duim |
| Schermtype | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×1080 (FHD) 141PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB verticale streep |
| Vertoningsgrootte | 344.16 × 193,59 (H×V) mm |
| fysieke afmeting | 361 × 227 × 8 (H×V×D) mm |
| oppervlaktebehandeling | Harde deklaag (5H) |
| Helderheid | 400 cd/m ² (Type.) |
| Contrast | 800: 1 (Type.) (transmissie) |
| Beste hoek | Volledig - mening |
| Optische wijze | AHVA, normaal zwarte transmissive vertoning, |
| Het bekijken hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Antwoordende tijd | 25 (Type.) (Tr+Td) Mej. |
| Aantal kleur | 16.2M, 45% NTSC |
| Backlighttype | WLED, 50K-uren, met HOOFDbestuurder |
| Comité gewicht | 860g (Max.) |
| Ben van toepassing op | de industrie |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Aanrakingsfunctie | Op-celaanraking |
| signaalsysteem | EIV (2 Stegen), eDP1.2, schakelaar, 40 spelden |
| Leveringsvoltage | 3.3V (Type.) |
| Maximumclassificatie | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C het Werk temperatuur: 0 ~ 50 °C |
| LCD paneel G156HAB02.4 1920*1080 15,6 DUIMlcd Aanrakingscomité Vertoning | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kunt u mijn orde van G156HAB02.4 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Hoe lang ik mijn goederen G156HAB02.4 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van G156HAB02.4 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Kan ik mijn orde van G156HAB02.4 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van LCD paneel G156HAB02.4 1920*1080 15,6 DUIMlcd Aanrakingscomité Vertoning, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies