| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NT156WHM-T00 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
De spelden van NT156WHM-T00 1366X768 40 met LCD Aanrakingscomité Vertonings LEIDENE Vertoningslaptop het Scherm
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| HET SCHERM NT156WHM-T00 VAN BOE LCD (BOE06C2) | |
| Fabrikant | BOE |
| ModelName | NT156WHM-T00 (BOE06C2) |
| Het schermgrootte | 15,6 duim |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT LCD |
| Pixelaantal | 1366 (RGB) ×768 (WXGA) 100PPI |
| Regeling | RGB Verticale Streep |
| Actief Gebied (mm) | 344,232 × 193,536 (H×V) |
| Overzicht (mm) | 359.5 × 223,8 × 3,8 (H×V×D) |
| Behandeling | Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 200 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 500: 1 (Min.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 45/45/20/40 (Type.) (CR≥10) |
| Reactie | 12 (Type.) (Tr+Td) Mej. |
| Goed Weergeven bij | 6 uur |
| Het werkwijze | Transmissive TN, normaal Wit, |
| Kleurdiepte | 262K 45% NTSC |
| Backlight | 9S4P WLED, 15K-uren, met HOOFDbestuurder |
| Overzichtsvorm | Vlak (Vlakke PCBA, T3.4~4.0mm) |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Op-celaanraking |
| Signaaltype | EIV (1 Steeg), 40 speldenschakelaar |
| Voltagelevering | 3.3V (Type.) |
| Max. Classificaties | Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 Werkende Temperaturen °C.: 0 ~ 50 °C |
| De spelden van NT156WHM-T00 1366X768 40 met LCD Aanrakingscomité Vertonings LEIDENE Vertoningslaptop het Scherm | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kan ik mijn orde van NT156WHM-T00 (BOE06C2 betalen) via creditcard?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Hoe kan ik mijn orde van vinden NT156WHM-T00 (BOE06C2)?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw orde van website kunt vinden.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van NT156WHM-T00 nodig heb (BOE06C2)?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Kunt u mijn orde van NT156WHM-T00 (BOE06C2 verklaren) aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van de spelden van NT156WHM-T00 1366X768 40 met LCD Aanrakingscomité Vertonings LEIDENE Vertoningslaptop het Scherm, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies