| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G121EAN01.0 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Het originele Industriële LCD Comité de Vertoningsscherm van de Vertonings1280x800 12,1 duim G121EAN01.0
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| AUO LCD SCREENG G121EAN01.0 | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | G121EAN01.0 |
| Comité Grootte | 12,1 duim |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT LCD |
| Resolutie | 1280 (RGB) ×800, WXGA, 124PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgebied | 261.12 (W) ×163.2 (H) mm |
| Vatting het Openen | 264.22 (W) ×168.12 (H) mm |
| Overzichtsgrootte | 278 (W) ×184 (H) ×9.29 (D) MM |
| Oppervlakte | Antiglare, Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 500 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Type.) (TM) |
| Het bekijken Hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | Transmissive AHVA, normaal Zwart, |
| Beste Weergeven | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) (Tr+Td) |
| Vertoningskleuren | 262K/16.7M 99% sRGB |
| Lamptype | WLED, 100K-uren, met HOOFDbestuurder |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Zonder |
| Comité Gewicht | 480g (Max.) |
| Toepassing | Industrieel |
| Signaalinterface | LVDS (1 CH, 6/8-beetje), 30 speldenschakelaar |
| Inputvoltage | 3.3V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperaturen.: -30 ~ 85 °C; Opslagtemperaturen.: -30 ~ 85 °C |
|
Het originele Industriële LCD Comité de Vertoningsscherm van de Vertonings1280x800 12,1 duim G121EAN01.0 |
|
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kan ik mijn orde van G121EAN01.0 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90days-garantie aan.
Q: Als ik orde nu plaats, wanneer u de goederen van G121EAN01.0 zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Q: Hoe lang ik mijn goederen G121EAN01.0 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van het Originele Industriële LCD Comité de Vertoningsscherm van de Vertonings1280x800 12,1 duim G121EAN01.0, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies