| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G150XTN06.0 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
15 duim Industriële LCD Comité Vertoning G150XTN06.0 1024*768
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| HET SCHERM G150XTN06.0 VAN AUO LCD | |
| Comité Merk | AUO |
| Comité Model | G150XTN06.0 |
| Comité Grootte | 15,0 duim |
| Comité Type | a-Si TFT LCD, LCM |
| Pixelindeling | 1024 (RGB) ×768 [XGA] 85PPI |
| Configuratie | RGB Verticale Streep |
| Actief Gebied | 304.128 (H) ×228.096 (V) mm |
| Schemerig overzicht. | 326.5 (H) ×253.5 (V) ×12.5 (D) MM |
| Vattingsgebied | 307.4 (H) ×231.3 (V) mm |
| Behandeling | Antiglare, Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 450 cd/m ² (Type.) |
| Contrastverhouding | 800:1 (Type.) (TM) |
| Reactietijd | 5.7/2.3 (Type.) (Tr/Td) |
| Het bekijken Hoek | 80/80/70/80 (Type.) (CR≥10) |
| Werkende Wijze | Transmissive TN, normaal Wit, |
| Steunkleur | 262K/16.2M 60% NTSC |
| Lichtbron | WLED, 50K-uren, met HOOFDbestuurder |
| Gewicht | 1.00Kgs (Max.) |
| Ontworpen voor | Industrieel |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Aanrakingscomité | Zonder |
| Interfacetype | LVDS (1 CH, 6/8-beetje), 20 speldenschakelaar |
| Voeding | 3.3V (Type.) |
| Milieu | Werkende Temperatuur: -30 ~ 85 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C |
|
15 duim Industriële LCD Comité Vertoning G150XTN06.0 1024*768 |
|
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kunt u mijn orde van G150XTN06.0 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Kan ik mijn orde van G150XTN06.0 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Hoe te om betaling van G150XTN06.0 te verrichten?
A: Wij keuren T/T, Paypal, de Western Union goed.
Q: Hoe kan ik mijn orde van G150XTN06.0 vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw orde van website kunt vinden.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van 15 duim Industriële LCD Comité Vertoning G150XTN06.0 die 1024*768, u het citaat en het prijslijstoverleg aanbiedt. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies