| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G104SN03 V5 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Industriële LCD het Comité van AUO G104SN03 V5 Vertoning 10,4 Duimlcd Module
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| HET SCHERM G104SN03 V5 VAN AUO LCD | |
| fabrikant | AUO |
| ModelName | G104SN03 V5 |
| het schermgrootte | 10,4 duim |
| Schermtype | a-Si TFT LCD, LCD module |
| Resolutie | 800 (RGB) ×600, SVGA, 96PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB verticale streep |
| Vertoningsgrootte | 211.2 (W) ×158.4 (H) mm |
| fysieke afmeting | 236 (W) ×176.9 (H) ×6 (D) MM |
| Visuele grootte | 214.8 (W) ×162.0 (H) mm |
| oppervlaktebehandeling | Steen, Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 230cd/m ² (Type.) |
| Contrast | 500:1 (Type.) (TM) |
| Optische wijze | TN, normaal witte transmissive vertoning, |
| Het bekijken hoek | 80/80/60/70 (Type.) (CR=10) |
| Antwoordende tijd | 10/5 (Type.) (Tr/Td) Mej. |
| Aantal kleur | 262K/16.2M, 50% NTSC |
| Backlighttype | 3 koorden WLED, 25K-uren, met HOOFDbestuurder |
| Comité gewicht | 280g (Type.) |
| Ben van toepassing op | de industrie |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Aanrakingsfunctie | Geen aanraking |
| signaalsysteem | 20 spelden LVDS (1 CH, 6/8-beetje), schakelaar |
| Leveringsvoltage | 3.3V (Type.) |
| Maximumclassificatie | Het werk temperatuur: -20 ~ 70 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| Industriële LCD het Comité van AUO G104SN03 V5 Vertoning 10,4 Duimlcd Module | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van G104SN03 V5 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Als ik orde nu plaats, wanneer u de goederen van G104SN03 V5 zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Q: Hoe kan ik mijn orde van G104SN03 V5 vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw orde van website kunt vinden.
Q: Keurt u steekproeforden goed van G104SN03 V5?
A: Natuurlijk! de steekproeforde is welkom!
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van Industriële LCD het Comité van AUO G104SN03 V5 Vertoning 10,4 Duimlcd Module, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies