| Merknaam: | STI |
| Modelnummer: | SL3229ML-L1 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
28.7 het uitgerekte Barlcd scherm SL3229ML-L1
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| STI LCD HET SCHERM SL3229ML-L1 | |
| fabrikant | STI |
| ModelName | SL3229ML-L1 |
| het schermgrootte | 28,7 duim (8/15 besnoeiing van 32“) |
| Schermtype | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 (RGB) ×415 49PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgrootte | 697.685 (H) ×211.961 (V) mm |
| Contrast | 1200:1 (Type.) (TM) |
| Beste hoek | Volledig - mening |
| Optische wijze | Transmissive IPS, normaal Zwart, |
| Het bekijken hoek | 89/89/89/89 (Min.) (CR≥10) |
| Antwoordende tijd | 8 (Type.) (G aan G) Mej. |
| Aantal kleur | 16.7M |
| Ben van toepassing op | Digitale Signage/Uitgerekte Bar LCD |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Aanrakingsfunctie | Geen aanraking |
| signaalsysteem | LVDS (1 CH, met 8 bits) 30 speldenschakelaar |
| Leveringsvoltage | 12.0V (Type.) |
| Maximumclassificatie | Werkende Temperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| 28.7 het uitgerekte Barlcd scherm SL3229ML-L1 | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kunt u mijn orde van SL3229ML-L1 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van SL3229ML-L1 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Kan ik mijn orde van SL3229ML-L1 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Hoe lang ik mijn goederen SL3229ML-L1 zal ontvangen?
A: In het algemeen, zal het 3-8days aan uw hand door DHL/FEDEX/UPS/TNT nemen.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van het 28,7 Uitgerekte Barlcd scherm SL3229ML-L1, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies