| Merknaam: | SAMSUNG |
| Modelnummer: | LTI430LA02 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
43 duim rekte Barlcd paneel LTI430LA02 uit
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| HET SCHERM LTI430LA02 VAN SAMSUNG LCD | |
| fabrikant | SAMSUNG |
| ModelName | LTI430LA02 |
| het schermgrootte | 43 duim (Inheemse bar) |
| Schermtype | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 (RGB) ×480 46PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgrootte | 1059.84 (H) ×264.96 (V) mm |
| fysieke afmeting | 1096 (H) ×301 (V) mm |
| oppervlaktebehandeling | Antiglare (Nevel 44%), Harde deklaag (3H) |
| Helderheid | 450cd/m ² (Type.) |
| Contrast | 3000:1 (Type.) (TM) |
| Beste hoek | Symmetrie |
| Optische wijze | Transmissive s-PVA, normaal Zwart, |
| Het bekijken hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Antwoordende tijd | 6 (Type.) (G aan G) Mej. |
| Aantal kleur | 16.7M 72% NTSC |
| Backlighttype | WLED, 50K-uren, met HOOFDbestuurder |
| Comité gewicht | 6.00Kgs (Max.) |
| Ben van toepassing op | Digitale Signage/Uitgerekte Bar LCD |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Aanrakingsfunctie | Geen aanraking |
| signaalsysteem | LVDS (2 CH, met 8 bits) 51 speldenschakelaar |
| Leveringsvoltage | 12.0V (Type.) |
| Maximumclassificatie | Werkende Temperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |
| 43 duim rekte Barlcd paneel LTI430LA02 uit | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kan ik mijn orde van LTI430LA02 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van LTI430LA02 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Hoe kan ik mijn orde van LTI430LA02 vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw orde van website kunt vinden.
Q: Kunt u mijn orde van LTI430LA02 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van 43 duim Uitgerekt Barlcd paneel LTI430LA02, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies