| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | LB164WH1-SJA1 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Monitors 16,4 Lcd van de duimlb164wh1-sja1 LCD TFT CEL het Schermvervanging
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| LG Displaylcd het SCHERM LB164WH1-SJA1 | |
| fabrikant | LG Display |
| ModelName | LB164WH1-SJA1 |
| het schermgrootte | 16,4 duim (1/3 besnoeiing van 18,5“) |
| Schermtype | a-Si TFT LCD, CEL |
| Resolutie | 1366 (RGB) ×238, 84PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB Verticale Streep |
| Vertoningsgrootte | 409.8 (W) ×71.4 (H) mm |
| fysieke afmeting | 424.8 (W) ×82.1 (H) ×1.8 (D) MM |
| oppervlaktebehandeling | Antiglare (Nevel 25%) |
| Helderheid | 0cd/m ² (Type.) |
| Contrast | 1000:1 (Type.) (TM) |
| Beste hoek | Volledig - mening |
| Optische wijze | Transmissive IPS, normaal Zwart, |
| Het bekijken hoek | 89/89/89/89 (Type.) (CR≥10) |
| Antwoordende tijd | 14 (Type.) (G aan G) Mej. |
| Overdraagbaarheid | 4.4% (Type.) (met Polarisator) |
| Aantal kleur | 16.7M 72% NTSC |
| Backlighttype | Geen B/L |
| Comité gewicht | 119g (Type.) |
| Ben van toepassing op | Industriële/Digitale Signage/Uitgerekte Bar LCD |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Aanrakingsfunctie | Geen aanraking |
| signaalsysteem | LVDS (1 CH, met 8 bits), 30 speldenschakelaar |
| Leveringsvoltage | 5.0V (Type.) |
| Maximumclassificatie | Werkende Temperaturen.: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperaturen.: -20 ~ 60 °C |
| Monitors 16,4 Lcd van de duimlb164wh1-sja1 LCD TFT CEL het Schermvervanging | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van LB164WH1-SJA1 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Hoe kan ik mijn orde van LB164WH1-SJA1 vinden?
A: wij zullen u het volgen aantal geven dan u uw orde van website kunt vinden.
Q: Kan ik mijn orde van LB164WH1-SJA1 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Hoe lang is de garantie?
A: Wij bieden 90 dagengarantie aan.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van Monitors 16,4 Lcd van de duimlb164wh1-sja1 LCD TFT CEL het Schermvervanging, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbieden. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies