| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LD550EUE-FHA1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
55 duimlcd Comité LD550EUE-FHA1
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| LG Displaylcd het SCHERM LD550EUE-FHA1 | |
| Fabrikant | LG Display |
| ModelName | LD550EUE-FHA1 |
| Het schermgrootte | 55“ |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT LCD |
| Pixelaantal | 1920 (RGB) ×1080 [FHD] 40PPI |
| Regeling | RGB verticale streep |
| Actief Gebied | 1209.6 × 680,4 mm (H×V) |
| Overzicht | 1232 × 708,9 × 28,6 mm (H×V×D) |
| Vattingsgebied | 1214.2 × 685,0 mm (H×V) |
| Behandeling | Steen (Nevel 3%), Harde deklaag (2H) |
| Helderheid | 700 (Type.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Type.) [Transmissie] |
| Goed Weergeven bij | Volledig - mening |
| Het werkwijze | SLOKJES, normaal zwarte transmissive vertoning, |
| Het bekijken Hoek | 89/89/89/89 (Min.) (CR≥10) |
| Reactie | 12 (Type.) (G aan G) Mej. |
| Kleurdiepte | 16.7M, 68% NTSC |
| Backlight | 2 koorden WLED, 50K-uren, geen bestuurder |
| Massa | 13.1/14.4Kgs (Type. /Max.) |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Signaaltype | LVDS (2 CH, met 8 bits), schakelaar, 51 spelden |
| Voltagelevering | 12.0V (Type.) |
| Max. Classificaties | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C het Werk temperatuur: 0 ~ 50 °C |
| 55 duimlcd Comité LD550EUE-FHA1 | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kan ik mijn goederen LD550EUE-FHA1 door creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Hoe verscheept u mijn goederenlg display LD550EUE-FHA1?
A: Wij kunnen overal verschepend world.via DHL, UPS, Fedex en EMS, de verpakking is zeer veilig en sterk.
Q: Kunt u mijn orde van aanrakingslcd paneel LD550EUE-FHA1 bij een zeer lage waarde verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Hoe lang is de garantie van LG Display LD550EUE-FHA1?
A: 90 dagengarantie.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van 55 duimlcd Comité LD550EUE-FHA1, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbiedt. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies