| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LD550EQE-FKA1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkende doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
55 duim LCD screeny LD550EQE-FKA1 voor lcd digitale signage
Productdetails:
TFT LCD-Comité, LCD/LED backlight
Een Rang, Nieuwe Origineel van 100%
In Voorraad
| LG Displaylcd het SCHERM LD550EQE-FKA1 | |
| Fabrikant | LG Display |
| ModelName | LD550EQE-FKA1 |
| Het schermgrootte | 55 duim |
| Types van | a-Si TFT LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 (RGB) ×2160 UHD 80PPI |
| Pixelregeling | RGB verticale streep |
| Vertoningsgebied | 1209.6 (H) ×680.4 (V) mm |
| fysieke afmeting | 1233.4 (H) ×706.8 (V) ×29.9 (T) MM |
| Open gebied | 1214.6 (H) ×685.4 (V) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Steen (Nevel 28%), Harde deklaag (2H) |
| Vertoningshelderheid | 500 cd/m2 (Type.) |
| Contrast | 1100:1 (Type.) (transmissie) |
| Geadviseerd perspectief | Volledig - mening |
| Reactietijd | 8 (Type.) (G aan G) Mej. |
| Het bekijken hoek | 89/89/89/89 (Min.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | IPS, normaal zwarte transmissive vertoning, |
| Steunkleur | 1.07B, 70% NTSC |
| type van lichtbron | WLED, 50K-uren, geen bestuurder |
| gewicht | 13.9/14.4Kgs (Type. /Max.) |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Interfacetype | 51 spelden v-door-Één 8 steeg, schakelaar |
| Voltagelevering | 12.0V (Type.) |
| Toepassingsmilieu | Het werk temperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| 55 duimlcd het scherm LD550EQE-FKA1 voor lcd digitale signage | |
Waarom ons kies:
Volgens diverse verzoeken van klanten,
wij kunnen alle toebehoren aanpassen die inclusief van bestuurdersraad,
touch screen, leiden backlight & LVDS-kabels. TFT LCD,
LCD paneel, LCD vertoning, LCD het scherm, LCD monitor,
LCD module van 2,2 duim aan 88 duim.
Beloofde kwaliteit, de originele, snelle levering van 100%,
geniet ook één jaar van waarborg!
Het verschepen en Pakket:
![]()
1)Elk van ons product zal alvorens te verschepen testen. Zo kunt u de kwaliteit van onze producten worden verzekerd
2) Alle Comités worden ingepakt met nieuw en vast karton, geschikt voor vervoer over lange afstand.
3) Het verschepen keurde goed: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, LUCHTvracht, OVERZEESE VRACHT
4) levertijd: aangezien wij reusachtige voorraad hebben, vergt de orden slechts 1-3 werkdagen na reveived de betaling, en zullen gebruiken de diensten van de derde partijenlevering of geleverd als cliëntenverzoek.
FAQ:
Q: Kunt u mijn orde van LD550EQE-FKA1 aan een lagere prijs in handelsfactuur voor douane verklaren?
A: Ja, kunnen wij. pls deel ons mee alvorens te verschepen.
Q: Kunt u me een geven korting als ik een grote hoeveelheid van LD550EQE-FKA1 nodig heb?
A: Natuurlijk! Als u een grote orde maakt, zullen wij u een korting geven.
Q: Kan ik mijn orde van LD550EQE-FKA1 via creditcard betalen?
A: Ja! u kunt uw creditcard door uw Paypal-rekening gebruiken.
Q: Als ik orde nu plaats, wanneer u de goederen van LD550EQE-FKA1 zult verschepen?
A: De orde zal binnen 2-3 werkdagen na worden verscheept ontving uw betaling.
Wij zijn één van de professionele en ervaren leveranciers van 55 duim LCD screeny LD550EQE-FKA1 voor lcd digitale signage, die u het citaat en het prijslijstoverleg aanbiedt. Onthaal aan groothandel high-end, kwaliteit en lage prijsproducten in voorraad met ons. De goede naverkoopdienst en de snelle levering zijn beschikbaar.
*Please voelt vrij om ons voor om het even welke vragen of speciale vereisten te contacteren. Dankuwel voor uw coopreation!
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies