2026-05-18
| Merken | AUO |
| Model P/N | T430QVN03.0 CELL |
| Diagonale grootte | 43" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 103PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 941.184 ((W) × 529.416 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 953 ((W) × 543 ((H) × 1,4 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 2%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 40001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AMVA3, meestal zwart, zendbaar. |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Glasdiepte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 40,3% (Type.) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 1.07B 73% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COF Ingebouwde 12 bronchips |
| Gewicht van het paneel | 1.53kg (type.) |
| Toepassing | Televisietoestellen |
| Signalinterface | V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |