2026-05-23
| Merken | AUO |
| Model P/N | T320XVN02.G CELL |
| Diagonale grootte | 32.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1366×768 ((RGB), WXGA 49PPI |
| Pixelformaat | RGB horizontale strook |
| Actief gebied | 697.685 ((W) × 392.256 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 713.685 ((W) × 408.72 ((H) × 1.4 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 2%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 30001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AMVA, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Glasdiepte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 60,5% (Type) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COF Ingebouwde 1 bron chips |
| Gewicht van het paneel | 880 g (type.) |
| Toepassing | Televisietoestellen |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |