2026-05-11
| Fabrikant | AUO |
| Modelnaam | T215HVN05.1 |
| Schermgrootte | 21,5 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Pixelnummer | 1920(RGB)×1080 (FHD) 102PPI |
| Regeling | RGB verticale streep |
| Actief gebied (mm) | 476,064 × 267,786 (H×V) |
| Overzicht (mm) | 484,5 × 284,4 × 13,38 (H×V×D) |
| Behandeling | Ontspiegeld, harde coating (3H) |
| Luminantie | 250 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 3000: 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Antwoord | 13/5 (typ.)(Tr/Td); 20 (typ.)(G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkmodus | VA, normaal zwart, doorlatend |
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen 72% NTSC |
| Achtergrondverlichting | 17S4P WLED, 30.000 uur, geen driver |
| Massa | 1,58 kg (typ.) |
| Gebruikt voor | Desktopmonitor |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector |
| Spanningstoevoer | 5,0 V (typ.) |
| Max. Beoordelingen | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |