2026-04-06
| Merk | Samsung |
| Model P/N | S63FH-YB03 |
| Diagonale Afmeting | 63" |
| Paneeltype | PDP, PDP |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 34PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1393.92(B)×784.08(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 1484(H)×840(V)×51.15(D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminantie | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 100000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | - |
| Ondersteunde Kleuren | 68.72B |
| Lichtbron | zelf, 100K uur |
| Gewicht | 28.0Kgs (Typ.) |
| Ontworpen voor | Digitale Bewegwijzering |
| Framesnelheid | 100Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pins Connector |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -5 ~ 60 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 70 °C |