2026-03-31
| Merk | Samsung |
| Model P/N | S250GF-001 |
| Diagonale Afmeting | 2,5" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 320(RGB)×240, QVGA 159PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 50,88(B)×38,16(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 55,88(B)×47,96(H)×2,55(D) mm |
| Oppervlak | Hardcoating (2H) |
| Helderheid | 330 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 300:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 70/70/60/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Beste Weergave op | 12 uur |
| Responstijd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Weergavekleuren | 16,7M |
| Lamp Type | 3S1PWLED, Zonder Driver |
| Frequentie | 90Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Paneel Gewicht | TBD |
| Toepassing | Handheld & PDA、MP3 PMP |
| Signaalinterface | Serieel RGB (8-bit) + SPI, 51 pins Connector |
| Ingangsspanning | 3,0/3,0V (Typ.)(VDD/VCI) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C ;Opslagtemperatuur: -40 ~ 80 °C |