2026-03-26
| Merken | Samsung SDI |
| Model P/N | PM12HC002C |
| Diagonale grootte | 1.7" |
| Paneltype | PM-OLED, OLED |
| Resolutie | 128 ((RGB) × 160 119PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 25.703 ((W) × 35.02 ((H) mm |
| Bezelopening | 26.703 ((W) ×36.02 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 370,85 × 45,25 × 4,16 (H × V × D) |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Luminansie | 120 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | - |
| Reactie | - |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | - |
| Kleurdiepte | 65K 61% NTSC |
| Achterlicht | zelf, 6K uur |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | MP3 PMP |
| Vernieuwingssnelheid | 90 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COF LD50T6160-P5 |
| Type signaal | CPU, 31 pinsFPC |
| Spanningsvoorziening | 2.5/2.8V (Type.) ((VDDL/VDD) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -40 ~ 85 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 60 °C |