2026-05-25
| Merk | AUO |
| Model-P/N | P550HVN06.8 |
| Diagonale maat | 55" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 1209,6(B)×680,4(H) mm |
| Randopening | 1216(B)×686,8(H) mm |
| Overzicht (mm) | 1235,6 × 706,4 × 58,2 (H×V×D) |
| Behandeling | Ontspiegeld (waas 2,5%), harde coating (3H), reflectie 2,0% (max.) |
| Luminantie | 2500 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 6000: 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Antwoord | 8 (typ.)(G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkmodus | AMVA3, normaal zwart, doorlatend |
| Kleurdiepte | 16,7M/1,07B 72%NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 50.000 uur, met LED-driver |
| Massa | 15,0 kg |
| Gebruikt voor | Digitale signage, hoge helderheid buiten |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (2 kanalen, 8/10-bit), 51-pins connector |
| Spanningsvoorziening | 12,0 V (typ.) |
| Max. Beoordelingen | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C |