2026-05-14
| Merk | AUO |
| Model-P/N | P366IVN01.1 |
| Diagonale maat | 36,6" (native balk) |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×290 53PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 919,296(B)×138,852(H) mm |
| Randopening | - |
| Overzicht (mm) | 951,3 × 170,8 (H×V×D) |
| Behandeling | Ontspiegeld (nevel 28%), harde coating (3H) |
| Luminantie | 700 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 4000: 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Antwoord | 8 (typ.)(G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkmodus | AMVA3, normaal zwart, doorlatend |
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen 72% NTSC |
| Achtergrondverlichting | 3 snaren × 2CNWLED, 70K uur, geen driver |
| Massa | 2,70 kg (typ.) |
| Gebruikt voor | Digital Signage, Hoge helderheid buiten, LCD met uitgerekte balk |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 51-pins connector |
| Spanningstoevoer | 12V (typ.) |
| Max. Beoordelingen | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C |