2026-05-14
| Merk | AUO |
| Model-P/N | P320HVN07.2 |
| Diagonale maat | 32,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 698,4(B)×392,85(H) mm |
| Randopening | 701,4(B)×395,85(H) mm |
| Omtrekgrootte | 721,2(B)×415,65(H)×58,5(D) mm |
| Behandeling | Ontspiegeld (nevel 28%), harde coating (3H) |
| Luminantie | 2500 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 4000: 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Antwoord | 8 (typ.)(G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkmodus | AMVA3, normaal zwart, doorlatend |
| Kleurdiepte | 16,7M 72%sRGB |
| Achtergrondverlichting | WLED, 50.000 uur, met LED-driver |
| Massa | Nader te bepalen |
| Gebruikt voor | Digitale signage, hoge helderheid buiten |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 51-pins connector |
| Spanningstoevoer | 12,0 V (typ.) |
| Max. Beoordelingen | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C |