2026-05-23
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | P320HVN01.1 |
| Panelgrootte | 32.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 69PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Bezelopening | 705.6 ((W) × 400,1 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 727.4 ((W) × 429 ((H) × 26,9 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 2%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 3000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AMVA3, meestal zwart, zendbaar. |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 100% sRGB |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 5.15/5.24 kg (type/max.) |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8/10-bit), 51 pinnen |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |