2026-05-22
| Merk | AUO |
| Model-P/N | P281SVN01.0 |
| Diagonale maat | 28,1" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 800(RGB)×800 40PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 504(B)×504(H) mm |
| Randopening | 507(B)×507(H) mm |
| Omtrek afm. | 526,8(B)×526,8(H)×28,2(D) mm |
| Luminantie | 700 cd/m² (std.) |
| Richting bekijken | Symmetrie |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Ondersteuning kleur | 16,7 miljoen 70% NTSC |
| Gewicht | 3,60 kg |
| Framesnelheid | 60 Hz |
| Behandeling | Ontspiegeld (waas 28%) |
| Contrastverhouding | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Reactietijd | 8 (typ.)(G tot G) |
| Bedrijfsmodus | AMVA3, normaal zwart, doorlatend |
| Lichtbron | WLED, 50.000 uur, met LED-driver |
| Ontworpen voor | Digitale signage, hoge helderheid buiten |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interfacetype | LVDS (2 kanalen, 8-bit) 51-pins connector |
| Voeding | 12V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |