2026-04-29
| Fabrikant | AUO |
| Modelnaam | P270HVN01.0 |
| Schermgrootte | 27,0 inch |
| Schermtype | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Aantal pixels | 1920(RGB)×1080, FHD, 81PPI |
| Indeling | RGB Verticale streep |
| Actief gebied (mm) | 597,6(B)×336,15(H) mm |
| Omtrek (mm) | 613,6(B)×356,85(H) ×10,5(D) mm |
| Randgebied (mm) | 601,6(B)×340,15(H) mm |
| Behandeling | Antireflectie, Harde coating (3H) |
| Luminantie | 350 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 7/5 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Werkmodus | AMVA, Normaal zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 16,7M 72% NTSC |
| Achtergrondverlichting | 15S4P WLED , 30K uur , Zonder driver |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 8/10-bit) , 30-pins connector |
| Voedingsspanning | 5,0V (typ.) |
| Max. Waardes | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |