2026-04-29
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | P238HVN01.0 |
| Panelgrootte | 23.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 92PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 543 ((W) × 317,4 ((H) × 11,7 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 40%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 30001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | VA, meestal zwart, transmittief. |
| Reactietijd | 10/6 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% Adobe RGB |
| Typ van de lamp | 16S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder. |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Ontworpen voor | Digitaal signage |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 2.28 kg (type.) |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |