2026-05-11
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | P236RVN01.0 |
| Panelgrootte | 23.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 848 ((RGB) × 848, 35PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 600.384 ((W) × 600.384 ((H) mm |
| Bezelopening | 604.384 ((W) × 604.384 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 663.781 ((W) × 663.781 ((H) × 27.43 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 28%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 700 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 40001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AMVA3, meestal zwart, zendbaar. |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gebruikt voor: | Digitaal signage rond scherm |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | TBD |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |