2026-04-29
| Vervaardiging | AUO |
| Modelnaam | P215HVN01.0 |
| Schermgrootte | 21.5 inch |
| Schermtype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Aantal pixels | 1920 ((RGB) × 1080 [FHD] 102PPI |
| De regeling | RGB verticale strook |
| Actieve oppervlakte ((mm) | 476.64 ((H) × 268.11 ((V) mm |
| Lijst (mm) | 495.6 ((H) × 292.2 ((V) × 11 ((D) mm |
| Bezel Area ((mm) | 479.8 ((H) × 271.31 ((V) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 30001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 13/5 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | VA, meestal zwart, transmittief. |
| Kleurdiepte | 16.7M 72% NTSC |
| Achterlicht | WLED [15S4P], 30 km uur, zonder bestuurder |
| De massa | 1.67kg (type.) |
| Gebruikt voor: | Digitaal signage |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8/10-bit), 30 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 5.0V (type.) |
| Max. | Operatietemperatuur: -10 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |