2026-05-18
| Merken | AUO |
| Model P/N | N104STN01.0 |
| Diagonale grootte | 10.4" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 600, SVGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm |
| Bezelopening | 213.2 ((W) × 160,4 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 228.4 × 175,4 × 6,5 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 900: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 75/75/50/60 (type) |
| Reactie | 30 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 262K/16.2M 50% NTSC |
| Achterlicht | 3S6P WLED, 10km uur, geen bestuurder |
| De massa | 400 ± 20 g |
| Gebruikt voor: | Industrieel |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit), 60 pins FPC |
| Spanningsvoorziening | 3.3/11.5/21/-7V (type) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -10 ~ 60 °C |