2026-05-23
| Merk | AUO |
| Model-P/N | M315HVR01.0 CEL |
| Diagonale maat | 32,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CEL, FOB |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 698,4(B)×392,85(H) mm |
| Randopening | - |
| Overzicht (mm) | 708,94(B)×405,73(H)×1,24(D) |
| Luminantie | 0 (cd/m²) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Glasdikte | 0,40+0,40mm |
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen 69% NTSC |
| Massa | 766 g (typ.) |
| Vernieuwingsfrequentie | 165 Hz |
| Behandeling | Ontspiegeld (nevel 40%), harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 3000: 1 (typ.) (TM) |
| Werkmodus | VA, normaal zwart, doorlatend |
| Antwoord | 20 (typ.)(G tot G) ms |
| Doorlaatbaarheid | 4,25% (typ.) (met polarisator) |
| Achtergrondverlichting | Geen B/L |
| Gebruikt voor | Desktopmonitor, gamen |
| Touchscreen | Zonder |
| IC-lijst van stuurprogramma's | Stel COF8-bronchips voor |
| Signaaltype | LVDS (4 kanalen, 8-bit), 61-pins connector |
| Spanningsvoorziening | 12,0 V (typ.) |
| Max. Beoordelingen | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |