2026-05-23
| Merk | AUO |
| Model-P/N | M270HVR01.1 CEL |
| Diagonale maat | 27,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CEL, FOB |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 596,736(B)×335,664(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrekgrootte | 608,888(B)×349,94(H)×1,13(D) mm |
| Oppervlak | Ontspiegeld (nevel 40%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 0 cd/m² |
| Contrastverhouding | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AMVA3, normaal zwart, doorlatend |
| Beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 15 (typ.)(G tot G) |
| Glas diepte | 0,40+0,40mm |
| Doorlaatbaarheid | 4,0% (typ.) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 16,7 miljoen 71% NTSC |
| Lamptype | Geen B/L |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COF Ingebouwde 6 bronchips |
| Paneelgewicht | 600 g (typ.) |
| Sollicitatie | Desktopmonitor |
| Signaalinterface | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector |
| Ingangsspanning | 12,0 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |