2026-05-25
| Merk | AUO |
| Model-P/N | M250HAN01.B |
| Diagonale maat | 24,5" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 89PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 543,744(B)×302,616(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrekgrootte | 552,49(B)×319,58(H)×13,95(D) mm |
| Oppervlak | Ontspiegeld (nevel 25%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 5 (typ.)(G tot G) |
| Kleuren weergeven | 16,7M 92%DCI-P3 |
| Lamptype | 8S8PWLED, 30.000 uur, zonder driver |
| Frequentie | 165 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Paneelgewicht | 1,71/1,8 kg (typ./max.) |
| Sollicitatie | Desktopmonitor, gamen |
| Signaalinterface | LVDS (4 kanalen, 8-bit), 61-pins connector |
| Ingangsspanning | 12,0 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |