2026-05-11
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | M238HVN01.1 |
| Paneelgrootte | 23,8" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD, 92PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 527,04(B)×296,46(H) mm |
| Omtrekgrootte | 534,74(B)×313,26(H)×12,1(D) mm |
| Oppervlak | Ontspiegeld, harde coating (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | VA, normaal zwart, doorlatend |
| Beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 10/16 (typ.)(Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16,7 miljoen 72% NTSC |
| Lamptype | 4 snaren WLED, 30K uur, zonder driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Paneelgewicht | 2,28 ± 0,08 kg |
| Signaalinterface | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector |
| Ingangsspanning | 5,0 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |