2026-04-29
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | M215HTN01.1 |
| Paneel Grootte | 21.5" |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 476.64(B)×268.11(H) mm |
| Bezel Opening | 479.84(B)×271.31(H) mm |
| Afmetingen | 495.6(B)×292.2(H) ×10.8(D) mm |
| Oppervlak | Antiglans, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | AMVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 3.8/1.2 (Typ.)(Tr/Td) |
| Weergavekleuren | 16.7M 72% NTSC |
| Lamp Type | 12S4P WLED , 30K uur , Zonder Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Gebruikt voor | Desktop Monitor |
| Paneel Gewicht | 1.75Kgs (Typ.) |
| Signaal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |