2026-05-25
| Merk | AUO |
| Model-P/N | M215HAN01.5 |
| Diagonale maat | 21,5" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 102PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 476,064(B)×267,786(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrekgrootte | 484,46(B)×284,49(H)×13,5(D) mm |
| Helderheid | 250 cd/m² (std.) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16,7M 99%sRGB |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 1,76 kg (typ.) |
| Oppervlak | Ontspiegeld, harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Reactietijd | 14 (typ.)(G tot G) |
| Lamptype | 16S4P WLED, 30.000 uur, zonder driver |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Sollicitatie | Desktopmonitor |
| Signaalinterface | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector |
| Ingangsspanning | 5,0 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |