2026-05-15
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | M190EG01 V2 |
| Paneelgrootte | 19,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1280(RGB)×1024[SXGA] 86PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 376,32 × 301,056 mm (H×V) |
| Randopening | 380,32 × 305,06 mm (H×V) |
| Omtrekgrootte | 396 × 324 × 17,5 mm (H×V×D) |
| Oppervlak | Ontspiegeld, harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 (typ.) |
| Contrastverhouding | 2000:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | P-MVA, normaal zwart, doorlatend |
| Reactietijd | 15/5 (typ.)(Tr/Td); 8 (typ.)(G tot G) ms |
| Kleuren weergeven | 16,7M, 72% NTSC |
| Lamptype | 4 stuks CCFL, 50.000 uur, zonder driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Paneelgewicht | 2,50/2,70 kg (typ./max.) |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Sollicitatie | Desktopmonitor Industrieel |
| Signaalinterface | LVDS (2 kanalen, 8-bit), terminal, 30 pinnen |
| Ingangsspanning | 5,0 V (typ.) |
| Omgeving | In bedrijf: 0 ~ 50 °C; Opslag: -20 ~ 60 °C |