2026-03-28
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTY460HM01 |
| Diagonaal | 46" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Actief Gebied | 1018.08(B)×572.67(H) mm |
| Bezel Opening | 1024.9(B)×579.3(H) mm |
| Afmetingen (mm) | 1083×627×61.7 (H×V×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 7%), Harde coating (3H) |
| Luminantie | 450 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 12/8 (Typ.)(Tr/Td), 8 (Typ.)(G tot G) ms |
| Goede weergave bij | Symmetrie |
| Werkmodus | S-PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 16.7M 72%NTSC |
| Achtergrondverlichting | 11 stuks CCFL, 50K uur, Geen driver |
| Gewicht | 12.0Kg (Max.) |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 8-bit), Connector51 pins |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waarden | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |