2026-03-18
| Merk | S-LCD |
| Model P/N | LTY460HG01 |
| Diagonale Afmeting | 46" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1018.08(B)×572.67(H) mm |
| Bezel Opening | 1024.9(B)×578.6(H) mm |
| Omtrek(mm) | 1083(B)×627(H)×58(D) |
| Luminantie | 500 (Typ.)(cd/m²) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Goede Weergave bij | Symmetrie |
| Kleurdiepte | 1.07B 90% NTSC |
| Gewicht | 15.0Kg (Max.) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | Antiglare (Haze 14%), Hard coating (3H) |
| Contrastverhouding | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werkmodus | S-PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 8 (Typ.)(G naar G) ms |
| Achtergrondverlichting | 24 stuks CCFL , 30K uur , Met Balansbord |
| Gebruikt voor | TV Sets |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 10-bit), 63 pins Connector |
| Voedingsspanning | 12.0V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 65 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |