2026-03-18
| Merk | S-LCD |
| Model P/N | LTY460HB09 |
| Diagonale Afmeting | 46" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 1018.08(B)×572.67(H) mm |
| Bezel Opening | 1024.9(B)×578.6(H) mm |
| Omtrek Afm. | 1083(H)×627(V)×57.1(D) mm |
| Behandeling | Antiglans (Haze 14%), Harde coating (3H) |
| Luminantie | 470 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | 10/6 (Typ.)(Tr/Td), 8 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | S-PVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 1.07B 90%NTSC |
| Lichtbron | CCFL [20 stuks], 30K uur, Met Balansbord |
| Gewicht | 15.5Kg (Max.) |
| Ontworpen voor | TV Sets |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pins Connector |
| Voeding | 12.0V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 65 °C |