2026-03-31
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTP370GV-E01 |
| Diagonale grootte | 3.7" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 640, VGA 217PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 56.16 ((W) × 74.88 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 65.5 ((W) × 91 ((H) × 3,7 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 110 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 2001 (Type) (TM) 6:1 (Type) (RF) |
| Zienhoek | 40/45/45/35 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transflectief |
| Het beste zicht op | 10:30 uur |
| Reactietijd | 15/20 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 65K/262K 40%NTSC |
| Typ van de lamp | 7S1PWLED, zonder bestuurder |
| Frequentie. | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 50/55 g (type/max.) |
| Toepassing | Handheld & PDA |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 61 pins FPC |
| Inlaatspanning | 3.3/10/20/-8.0V (Type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 60 °C; Bergingstemperatuur: -30 ~ 70 °C |