2026-04-01
| Fabrikant | Samsung |
| Modelnaam | LTN173HL01-902 |
| Schermgrootte | 17,3 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 127PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Stripe |
| Actief gebied | 381,888(B)×214,812(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek (mm) | - |
| Behandeling | - |
| Luminantie | - |
| Contrastverhouding | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 25 (Typ.)(G tot G) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Bedrijfsmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde kleuren | 262K |
| Lichtbron | WLED |
| Gewicht | - |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | - |
| Voedingsspanning | - |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |