2026-04-03
| Vervaardiging | Samsung |
| Modelnaam | LTN173HL01-801 |
| Schermgrootte | 17.3 inch. |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 127PPI |
| Pixel lay-out | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 381.888 ((W) × 214.812 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | - |
| Behandeling | - |
| Luminansie | - |
| Contrastverhouding | 7001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Operatiemodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 262K |
| Lichtbron | WLED |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Laptop |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | - |
| Spanningsvoorziening | - |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 °C tot 60 °C Werktemperatuur: 0 °C tot 50 °C |