2026-04-06
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN156KT02-101 |
| Diagonale Afmeting | 15.6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1600(RGB)×900, HD+ 118PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 344.232(B)×193.536(H) mm |
| Bezel Opening | 348.8(B)×197.1(H) mm |
| Omtrek (mm) | 359.3(B)×209.5(H)×5.8(D) |
| Luminantie | - |
| Kijkhoek | 60/60/50/50 (Min.)(CR≥10) |
| Goede Weergave bij | 6 uur |
| Kleurdiepte | 262K |
| Omtrek Vorm | Wig (PCBA Gebogen, T≥5.2mm) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | - |
| Contrastverhouding | 400 : 1 (Min.) (TM) |
| Werkmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Reactie | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Achtergrondverlichting | WLED |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (1 kanaal, 6-bit), 40 pins Connector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |