2026-04-09
| Vervaardiging | Samsung |
| Modelnaam | LTN156HL08-201 |
| Schermgrootte | 15.6 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Pixel lay-out | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 359.5 ((W) × 223,8 ((H) × 3,2 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 220 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 700: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 30 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Operatiemodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 262K 45% NTSC |
| Lichtbron | WLED, 15K uur, met LED Driver |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Laptop |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | eDP (2 Lanes), 30 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |