2026-04-16
| Vervaardiging | Samsung |
| Modelnaam | LTN156HL07-B02 |
| Schermgrootte | 15.6 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Pixel lay-out | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | - |
| Behandeling | - |
| Luminansie | - |
| Contrastverhouding | 6001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 30 ((Type.) ((G tot G) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Operatiemodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 262K 50% NTSC. |
| Typ van de lamp | WLED |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Laptop |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | - |
| Spanningsvoorziening | - |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |