2026-04-02
| Fabrikant | Samsung |
| Modelnaam | LTN156HL07-301 |
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Pixelindeling | RGB Verticale Stripe |
| Actief gebied | 344,16(B)×193,59(H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 359,5 × 223,8 × 3,2 (H×V×D) |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Luminantie | 250 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Bedrijfsmodus | PLS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 262K 50% NTSC |
| Achtergrondverlichting | 10S5P WLED, 15K uur, Met LED Driver |
| Massa | - |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP (2 Lanes), 30-pins connector |
| Spanningsvoorziening | 3,3V (Typ.) |
| Omgeving | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |