2026-04-14
| Vervaardiging | Samsung |
| Modelnaam | LTN156HL01-702 |
| Schermgrootte | 15.6 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Pixel lay-out | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | - |
| Behandeling | - |
| Luminansie | - |
| Contrastverhouding | 600: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 30 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Operatiemodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 262K 72% NTSC |
| Achterlicht | WLED |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Laptop |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | eDP (2 rijstroken) |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |