2026-03-26
| Fabrikant | Samsung |
| Modelnaam | LTN156FL03-D01 |
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, Assemblage |
| Resolutie | 3840(RG/BW)×2160, UHD 231PPI |
| Pixelindeling | RG/BW LCD PenTile |
| Actief gebied | 344,448(B)×193,752(H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 375,36(B)×233,85(H)×4,85(D) |
| Behandeling | Antireflectie, Harde coating (3H) |
| Luminantie | 270 (typ.)(cd/m²) |
| Contrastverhouding | 500 : 1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 25 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Bedrijfsmodus | - |
| Ondersteunde kleuren | 16,7M 72% NTSC |
| Achtergrondverlichting | 4S10P WLED, 15K uur, Met LED-driver |
| Massa | - |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | eDP (4 Lanes), eDP1.3, 40-pins connector |
| Voedingsspanning | 3,3V (typ.) |
| Omgeving | Opslagtemp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |