2026-04-09
| Merken | Samsung |
| Model P/N | LTN156FL03-B01 |
| Diagonale grootte | 15.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 ((RG/BW) × 2160, UHD 231PPI |
| Pixelformaat | RG/BW LCD PenTile |
| Actief gebied | 344.448 ((W) × 193.752 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Helderheid | - |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16.7M |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Vormstijl | Slim (PCBA plat, T≤3,2 mm) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Typ van de lamp | WLED, 15K uur, met LED Driver |
| Aanraakscherm | - |
| Toepassing | Laptop |
| Signalinterface | eDP (4 lijnen), 40 pinnen |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |