2026-04-14
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT30-H01 |
| Diagonale Afmeting | 15.6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 344.232(B)×193.536(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Helderheid | - |
| Contrastverhouding | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Beste Weergave op | 6 uur |
| Responstijd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Weergavekleuren | 262K |
| Lamp Type | WLED |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Vorm Stijl | - |
| Toepassing | Laptop |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ;Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |