2026-04-13
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT30-601 26 Compatibel |
| Diagonale Afmeting | 15.6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Streep |
| Actief Gebied | 344.232(B)×193.536(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 359.5(H)×223.8(V)×3.8(D) mm |
| Behandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Luminantie | 200 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Responstijd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijkhoek | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Ondersteunde Kleuren | 262K 45%NTSC |
| Lichtbron | WLED [9S3P], 15K uur, Met LED Driver |
| Vormstijl | Plat (PCBA Plat, T3.4~4.0mm) |
| Ontworpen Voor | Laptop |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | LVDS (1 kanaal, 6-bit), 40 pins Connector |
| Voeding | 3.3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |