2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT29-W02 |
| Diagonale Afmeting | 15.6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Actief Gebied | 344.232(B)×193.536(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Kijkhoek | - |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Beste Weergave op | 6 uur |
| Responstijd | - |
| Weergavekleuren | 262K |
| Lamp Type | WLED, 12K uur, Met LED Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Vorm Stijl | - |
| Toepassing | Laptop |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |