2026-03-26
| Merk | Samsung |
| Model P/N | LTN156AT26-F01 |
| Diagonale Afmeting | 15.6" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 344.232(B)×193.536(H) mm |
| Randopening | - |
| Kijkhoek | - |
| Reactie | - |
| Goed Zicht bij | - |
| Werkmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Kleurdiepte | 262K |
| Achtergrondverlichting | WLED |
| Omtrek Vorm | - |
| Gebruikt voor | Laptop |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Max. Waarderingen | Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |